1-555-555-555

Tüm Turlar

Tekne Turu

8 Saat             Tekne Turları

Fethiye'ye tatile gelen her tatilcinin ortak seçimi olan 12 adalar tekne turu huzurlu ve eğlenceli bir gün geçirmek için en ideal günlük aktivitelerden biridir.;

Adrenalin

8 Saat             Andrenalin

Dalaman Rafting ; bütün gün süren , bol sulu ve heyecanı bol bir aktivitedir. Bot kullanmayı bile bilmeniz gerekmiyor. Herkes ortak kürek sallıyor.

Doğa ve Kültür

Dalyan Turu

Fethiye

8 Saat     Doğa ve Kültür

Fethiye'ye gelen çoğu kişi Dalyan'ı duymamış olabiliyor. Oysa Dalyan tarihi ve doğal güzellikteki atmosferiyle Türkiye'deki özel yerlerden biridir.

Macera Turu

8 Saat    Macera Turları

Fethiye At Turu başlangıç ve ileri düzey at binmeyi seven misafirlerimiz için farklı 2 rotalayı deneyimlemenizi öneriyoruz.

Macera Turu

4 Saat    Macera Turları

Fethiye ATV Safari turumuzda arazi araçları 4 tekerlikli ve otomatiktir. Ehliyete gerek yoktur. Şürüşe çıkmadan önce ön bilgi verilecektir.

Doğa Turu

8 Saat    Macera Turları

Fethiye Dalış Turu sabah otelinizden transfer ile başlar, Fethiye limanından hareketle çeşitli dalış noktalarına giderek devam eder.

Doğa ve Kültür

8 Saat    Doğa ve Kültür Turları

Fethiye şüphesiz ki çok güzel bir ilçedir. Hem bir turizm cenneti hem de eski bir yerleşim bölgesi olması, yerel yaşam ile tarih ve turizmin iç içe olması Fethiye'yi daha güzel ve değerli kılar.

Macera Turları

8 Saat    Macera Turları

Fethiye Landrover Jeep Safari turumuz 4*4 LAND ROVER araçlarımız ile sizleri otelinizden aldıktan sonra başlar. Tüm jeeplerimiz ile buluşma noktasına hareket ederiz.

Tekne Turu

8 Saat    Tekne Turları

Beyler, Bayanlar, Çocuklar herkesi davet ediyoruz, balık tutmak istemezsenizde koylarımız tüm güzelliğiyle sizleri bekliyor.